Zatrzymali kobietę podejrzaną o oszustwa

Oferowała do sprzedaży telefony komórkowe, których klienci nie otrzymali.

kobieta dragsJeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o oszustwa. Jeleniogórzanka na jednym z portali internetowych oferowała do sprzedaży telefony komórkowe i pobierała od kupujących pieniądze, nie mając zamiaru wywiązać się z umowy.

Pokrzywdzeni wpłacili na konto oszustki pieniądze za zamówiony towar, jednak nigdy nie został on dostarczony. Straty pokrzywdzonych wynoszą około 4 tysiące złotych. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 40-letnią jeleniogórzankę podejrzaną o oszustwa.

Jak ustalili policjanci, kobieta w czerwcu ubiegłego roku na jednym z portali internetowych oferowała do sprzedaży telefony komórkowe. 40-latka pobierała od zainteresowanych pieniądze, które wpłacali jej na konto bankowe. Kobieta jednak z umowy nie miała zamiaru się wywiązać i towaru nie dostarczała. W ten sposób oszukała co najmniej 3 osoby na łączną kwotę około 4 tysiące złotych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Niewykluczone, że osób pokrzywdzonych jest więcej.

Jeleniogórzanka za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Znajdż nas na Facebooku

Szukasz FOTOGRAFA ?

IMG 20191021 002824

Tematy Pokrewne

 

Google+