Turniej Toyota Cup 2020

W niedzielę drużyna żaków Karkonoskiego Klubu Sportowego "JELENIA GÓRA" wystąpiła w turnieju Toyota Cup 2020, którego organizatorem był KP GÓRNIK Wałbrzych. W zmaganiach wystąpiło osiem zespołów, które rywalizowały w 2 grupach 4-zespołowych. KKS Jelenia Góra trafił do grupy B grając z Duo Soccer Świebodzice, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych oraz Football Academy Wałbrzych.


Halowy turniej zakow-TOYOTA CUP 2020-Walbrzych 29.11 7


Wyniki w grupie:

Duo Soccer Świebodzice - KKS Jelenia Góra 1 - 5

Górnik Nowe Miasto - KKS Jelenia Góra 2-1

FA Wałbrzych - KKS Jelenia Góra 0 -4

Zmagania grupowe KKS zakończył na drugim miejscu i w półfinale zagrał ze zwycięzcą grupy A Górnikiem Wałbrzych. Przez większą część meczu KKS prowadził 1 - 0, niestety w końcówce stracił 2 bramki i uległ 1 - 2. Starcie o trzecie miejsce to okazja do rewanżu za mecz w grupie. Tym razem KKS pokonał Górnik Nowe Miasto 3 - 0 i tym samym zameldował się na najniższym stopniu podium.


Halowy turniej zakow-TOYOTA CUP 2020-Walbrzych 29.11 4


Młodzi adepci piłki nożnej byli najbardziej bramkostrzelną drużyną turnieju, a przy tym nie tracili wielu bramek. Bilans bramkowy to 14 strzelonych bramek przy 4 straconych. Grze młodych piłkarzy towarzyszył uśmiech na twarzach oraz mnóstwo radości. Co ważne zawodnicy Karkonoskiego Klubu Sportowego "JELENIA GÓRA" zaprezentowali bardzo dobre umiejętności piłkarskie, dzięki czemu wrócili do domu z brązowymi medalami.


Halowy turniej zakow-TOYOTA CUP 2020-Walbrzych 29.11 6


Barwy żółto-czerwonych reprezentowali: Julian Bernardi /bramkarz/, Filip Gozdek, Szymon Kruczkowski, Dominik Sadocha, Ksawery Szczerbaty, , Paweł Zielonka.

Gratulacje dla młodych sportowców oraz ich trenera Karola Englera.

Przed młodymi adeptami piłkarskimi z Parku Paulinum kolejne turnieje, tym razem organizowane w Jeleniej Górze!!!

Cały turniej można obejrzeć na YouTube kanale Górnik Wałbrzych TV

https://youtu.be/DqCgQv417vo

 

Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Znajdż nas na Facebooku

Szukasz FOTOGRAFA ?

IMG 20191021 002824

Tematy Pokrewne

 

Google+