Ruch i gwar to zabawy czar!

10 czerwca 2017 w TCTA w Jeleniej Górze-Sobieszowie Zespołu Szkół Podstawowych Nr 15 i Gimnazjum Nr 5 wraz z rodzicami i gronem nauczycielskim, zorganizowali piknik rodzinny. Impreza świetnie została zorganizowana, ogrom zabaw oraz atrakcji dla dzieci i dorosłych z pewnością niejednego zaskoczył. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji wśród nich konkursy, zawody sportowe, pokazy, bufet .Otwierając piknik Paweł Domagała -Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta, zaprosił przybyłych gości do wspólnej zabawy i rywalizacji sportowej. Zabawę rozpoczęto pokazem tańca współczesnego oraz zumby. Odbyły się zawody sportowe w Mistrzostwach Jeleniej Góry na nartorolkach, hulajnogach, rolkach, kolarstwie górskim, biegu przełajowym.

DSC08582

Matematyczny marsz na orientację,finał ligi saneczkowej i Gimnazjada oraz krótkie widowiska teatralne.Od początku zabawy dzieci i ich rodzice mieli możliwość korzystania z wielu atrakcji. Tych standardowych - placu zabaw, torów sprawnościowych, ale także z bardziej niecodziennych, np: malowania twarzy, do których ustawiła się długa kolejka. Przygotowano ciekawe stanowiska : doświadczalne, przyrodnicze, matematyczne, malarskie i plac dla malucha. Dużo śmiechu przyniosły konkursy, w których wzięli udział rodzice, m.in. zawody w szybkim zjedzeniu ptysia i jabłka. Gry i zabawy z ZHP. Pokaz sprawności Straży Pożarnej. Odbyła się również aukcja charytatywna na kosztowną rehabilitację Amelii. Dla dzieci biorących udział w konkurencjach i losowaniu przewidziano ciekawe nagrody. Główną nagrodą był rower górski. Gimnazjade wygrała klasa I GB przed klasą II Gb i III Gb.

Piknik odwiedzili : Poseł Zofia Czerniow, Z-cy Prezydenta Miasta Jelenia Góra - Jerzy

Łużniak i Piotr Paczóski, Przewodniczący Rady - Leszek Wrotniewski i Radna

Alicja Szklarska, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta - Paweł Domagała.

- Festyn rodzinny okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu ludzi udało się go zorganizować z rozmachem i wieloma atrakcjami. Rada Rodziców przygotowała fantastyczny bufet : można było zjeść smaczną kiełbasę i skosztować przepyszne ciasta. Nauczyciele zorganizowali liczne konkurencje, w których wszyscy ochoczo uczestniczyli. Dzięki takim inicjatywom możemy wspólnie i mile spędzić czas. Dziękujemy również sponsorom za ufundowanie nagród - mówi Małgorzata Kruczkowska z-ca Dyrektora Szkoły ZSP15iG5

FIRMA SIMET S.A. JELENIA GÓRA

KAUFLAND

RADA RODZICÓW PRZY ZSP15IG5

JELENIA PLAST

TEATR ANIMACJI W JELENIEJ GÓRZE

TEATR IMIENIA CYPRIANA KAMILA NORWIDA W JELENIEJ GÓRZE

PIZZERIA PIZZA HUT

PIZZERIA COLOSEUM

GALERIA FRYZUR „FANABERIA" - PANI SYLWIA DROŻNIAK

PENSJONAT MICHALINA

KARKONOSKI PARK NARODOWY

NADLEŚNICTWO SZKLARSKA PORĘBA

PZU ŻYCIE

ALLIANZ

WYDAWNICTWO MAC


 

Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Znajdż nas na Facebooku

Szukasz FOTOGRAFA ?

IMG 20191021 002824

Tematy Pokrewne

 

Google+