Konkurs FOTO – „Moja druga połowa"

Walentynkowy Konkurs FOTOgraficzny - wystarczy przysłać zdjęcie ze "Swoją drugą połową" - ukochanym kotem, ulubioną książką, czy też gitarą, jeśli waszą pasją jest gra na tym instrumencie. Do wygrania Voucher na profesjonalną sesję fotograficzną. Telefony w dłoń i pstrykamy to co kochamy.Więcej informacji można uzyskać w Przystani Twórczej pod nr tel. 75 71 22 892.

POST-FB-Walentynkowa.styczenSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym w ramach Walentynkowej Sesji Zdjęciowej „Moja druga połowa" realizowanym przez Przystań Twórczą – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze.

Konkurs polega na wykonaniu oryginalnego zdjęcia np. z ulubioną książką, instrumentem, pupilem, z rzeczą, którą najbardziej kochacie, związaną z hobby i różnorodnymi pasjami itd. Dla laureata przewidziana jest atrakcyjna nagroda w postaci Vouchera na sesję zdjęciową do profesjonalnego fotografa oraz drobne upominki.

Regulamin

Organizator: Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze, ul. Cieplicka 74, 58-560 Jelenia Góra

1. Konkurs polega na wykonaniu oryginalnego zdjęcia np. z ulubioną książką, instrumentem, pupilem, z rzeczą, które najbardziej kochamy, związanymi z hobby i różnorodnymi pasjami itd.

2. Zdjęcia należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 25.01.2021 r. do 12.02.2021 r. wraz z tytułem zdjęcia, nazwą konkursu, imieniem i nazwiskiem autora oraz nr telefonu (w treści e-maila) Za datę zgłoszenia uważa się datę wpłynięcia pracy konkursowej na adres e-mailowy.

3. Dla laureata konkursu przewidziana jest atrakcyjna nagroda w postaci Vouchera na sesję zdjęciową do profesjonalnego fotografa oraz drobne upominki.

4. Każdy uczestnik może przesłać do 3 zdjęć, których jest autorem. Osoby znajdujące się na fotografiach, muszą wyrazić zgodę na ich publikację przez Przystań Twórczą – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze.

5. Zdjęcia będą oceniane przez jury składające się z pracowników organizatora.

6. Osoby niepełnoletnie muszą załączyć do dokumentacji zgodę rodziców na wzięcie udziału w konkursie.

7. Uczestnicy konkursu, przesyłając zdjęcia, wyrażają zgodę na nieodpłatną publikację ich na profilu Facebook i stronie Przystani Twórczej oraz ich wydruk i ekspozycję na wystawach organizowanych przez Przystań Twórczą. Formularz zgody w formie elektronicznej zostanie przesłany drogą e-mailową wraz z formularzem RODO.

8. Wyniki zostaną ogłoszone 13 lutego na Facebooku Przystani Twórczej.

9. Więcej informacji można uzyskać w Przystani Twórczej pod nr tel. 75 71 22 892.

10. Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora, a o sprawach nieuregulowanych w regulaminie decyduje Dyrektor Przystani Twórczej.

Informacje na temat konkursu można uzyskać pod nr tel. 757122892 lub 570191007.

Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

 

Google+