Stwórz film animowany z Legnicką Akademią Filmową!

W drugim tygodniu ferii, codziennie od 11 do 15 stycznia 2021 o godzinie 10, na kanale YouTube Legnickiego Centrum Kultury będziemy publikować filmy instruktażowe o tym, jak samodzielnie animować. Materiały te pomogą Wam w zdobyciu niezbędnej wiedzy na temat podstaw tworzenia własnych animacji.

 

ferielaf

 


Mamy nadzieję, że dzięki tym wskazówkom zrealizujecie własny film i przyślecie go do nas. Wasze animacje będziemy publikować na YouTubie Legnickiej Akademii Filmowej-Warsztatów Filmu Animowanego. Wszyscy autorzy nadesłanych propozycji otrzymają także wydaną z okazji 20-lecia imprezy publikację "I LAF animowany świat" składającą się z książki oraz płyty zawierającej najciekawsze LAF-owskie animacje.

 

Tutoriale o tym, jak animować przygotowali dla Was wykładowcy LAF-WFA: Magda Bryll, Piotr Nawrocki i Adam Michałowski. Oglądajcie, animujcie i wysyłajcie filmy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (za pośrednictwem WeTransfera). Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2021.

 

Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Znajdż nas na Facebooku

Szukasz FOTOGRAFA ?

IMG 20191021 002824

Tematy Pokrewne

 

Google+