Policyjna blokada... ranni policjanci

Policyjne blokady nie były w stanie zniechęcić podejrzanego do rezygnacji z podjęcia próby ucieczki. Sprawca rozboju dokonanego w godzinach popołudniowych na plebani w okolicach Bogatyni  staranował dwa radiowozy doprowadzając do uszkodzeń ciała, zarówno u siebie samego, jak i u dwóch policjantów, którzy wraz z nim zakończyli brawurową akcję w jeleniogórskim szpitalu.

ABC 6407


Do zdarzenia doszło w czwartek 20.04.2017 około godz. 20.00. Uciekający przed policją przestępca został zlokalizowany w Jeleniej Górze podczas ucieczki samochodem marki Renault. Kierowca nie reagował na sygnały policyjne próbujące skłonić podejrzany pojazd do zatrzymania. Udało mu się opuścić miasto, pomimo kilku blokad. Uciekając w stronę Maciejowej, po czołowym zderzeniu z dwoma radiowozami, mężczyzna został zatrzymany na wysokości zjazdu w stronę Wojanowa. Droga krajowa nr 3 w Maciejowej jest całkowicie zablokowana i prawdopodobnie pozostanie tak do rana. Trwają czynności wyjaśniające.


 Transmisje na żywo z miejsca wydarzeń można zobaczyć na naszym profilu FB https://www.facebook.com/portalik24/

 

Komentarze  

 
-4 #2 Iza 2017-04-21 11:53
Zero informacji o objazd ach z chorym dzieckiem bladzilismy prawie 2 godziny za nim dojechaliśmy do Jeleniej Góry porażka
Cytować
 
 
+1 #1 Rodakk 2017-04-21 06:07
20.03.2017
Cytować
 

Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

 

Google+