Kolejne spotkanie z seniorami w serwisie YOUTUBE

Kolejne spotkanie z seniorami w serwisie YOUTUBE już 1 marca. Skorzystaj z linku w komunikacie.

Jeleniogórscy policjanci zapraszają seniorów do kolejnego spotkania w sieci na żywo, które odbędzie się już 1 marca. Spotkanie, które prowadzić będzie policjantka z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze odbędzie się 1 lutego 2021 roku w godzinach 9.00 – 9.30 w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Pod linkiem:

senior yt

Jest to kolejne spotkanie w sieci na żywo z seniorami. Prowadzić je będzie policjantka z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, w którym udział weźmie również Kierownik jeleniogórskiego Inspektoratu ZUS. Celem działań jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, taki jak oszustwa, kradzieże rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym uzyskają informacje, do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na danym terenie, jak również będą mogli zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po odpowie policjant.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z policjantką i przedstawicielem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, które odbędzie się 1marca 2021 roku w godzinach 9.00-9.30 w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod linkiem https://studio.youtube.com/video/srgS8-hv0xY/livestreaming

Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

 

Google+