Sukces jeleniogórskiej policji

Ukradli przyczepę o wartości 9000 złotych. Zostali zatrzymani, a przyczepa odzyskana.

P24 2834Jeleniogórscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli przyczepę towarową z prywatnej działki. Jej wartość właściciel oszacował na 9000 złotych. Policjanci odnaleźli skradzioną przyczepę na jednym z punktów skupu złomu w powiecie karkonoskim. Teraz zatrzymani za kradzież odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu ustalili, a następnie zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 45 lat, którzy podejrzani są o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni 16 lutego bieżącego roku z prywatnej działki na terenie gminy Podgórzyn ukradli pozostawioną na chwilę przez właściciela przyczepę towarową. Jej wartość pokrzywdzony oszacował na 9000 tysięcy złotych.

Kiedy zorientował się, że przyczepa została skradziona, o przestępstwie powiadomił policję.Funkcjonariusze w oparciu o zebrane w tej sprawie informacje oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o popełnienie tego przestępstwa. Okazało się, że skradzioną przyczepę sprzedali oni w jednym z punktów skupu złomu w powiecie karkonoskim. Tam też policjanci ją odnaleźli.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz mieszkańcy powiatu karkonoskiego za kradzież odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze  

 
0 #1 er 2021-02-23 12:19
"oszacował na 9000 tysięcy złotych." - serio? Gimbaza tak się może mylić, bo inteligencją nie grzeszy, ale portal? No, chyba że...
Cytować
 

Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Znajdż nas na Facebooku

Szukasz FOTOGRAFA ?

IMG 20191021 002824

Tematy Pokrewne

 

Google+