Zatrzymany za znęcanie się nad partnerką

Zatrzymany za znęcanie się nad partnerką. Teraz odpowie za to przed sądem.

znecanieKara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może jeleniogórzaninowi, który od kilku miesięcy znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką. Zatrzymany groził jej pozbawieniem życia, rzucał się do bicia, wyzywał i poniżał. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze za to przestępstwo zastosował wobec niego dozór policyjny, a także zakazał zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią oraz ma on nakaz opuszczania wspólnego lokalu. Za to co zrobił odpowie przed sądem.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 64-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad partnerką.

64-latek został zatrzymany 11 lutego 2021 roku podczas interwencji zgłoszonej przez pokrzywdzoną. Mężczyzna od kilku miesięcy znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Nadużywał alkoholu, który wyzwalał w nim agresję. Mężczyzna bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których wyzywał ją, bił i poniżał. Groził jej również pozbawieniem życia.

Funkcjonariusze agresora umieścili w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. 13 lutego 2021 roku Prokurator objął mężczyznę dozorem policyjnym, wydał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych i kontaktowania się z nimi oraz ma on nakaz opuszczania wspólnego lokalu.

Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

 

Google+