3 nowych policjantów zasili szeregi jeleniogórskiej policji

16 lutego 2021 roku o godz. 11.30 w Komendzie Miejskiej Policji wJeleniej Górze odbyła się uroczystość ślubowania 3 nowych policjantów przyjętych do służby. Szeregi jeleniogórskiej Policji zasilili kolejni funkcjonariusze. Akty ślubowania nowo przyjętym wręczył Komendant Miejskie Policji w Jeleniej Górze – inspektorLeszek Zagórski.


nslub2

W szeregi garnizonu policji jeleniogórskiej wstąpiła 1 policjantka i 2 policjantów. 16lutego 2021 roku słowa roty ślubowania wypowiedzieli stojąc na baczność. Uroczysta ceremonia odbyła się o godzinie 11.30 w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policjantce i policjantom akty ślubowania wręczył Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze -inspektor Leszek Zagórski. Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci funkcjonariusze zasilą szeregi Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:

• obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych,

• posiadający co najmniej średnie wykształcenie,

• posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

Przy zachowaniu reżimu sanitarnego osoby zainteresowane służbą w Policji mogą dokumenty złożyć osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w godzinach od 8.30 do 15.00. Kandydat musi mieć maseczkę, jednorazowe rękawiczki i własny długopis.

Komentarze  

 
0 #1 otimupigogam 2021-02-26 23:23
http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500mg Capsules hlr.gcws.hirsch berg.pl.sob.uv http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/
Cytować
 

Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Znajdż nas na Facebooku

Szukasz FOTOGRAFA ?

IMG 20191021 002824

Tematy Pokrewne

 

Google+