Zatrzymani za włamanie do mieszkania i altanek

kowm1Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu karkonoskiego podejrzanych o kradzież z włamaniem do mieszkania oraz altanek. Przestępstw tych dopuścili się w lutym bieżącego roku w Kowarach. Ich łupem padło mienie o wartości blisko 2000 zł. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach ustalili, a następnie zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu karkonoskiego w wieku 20 i 22 lata podejrzanych o przestępstwa przeciwko mieniu.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzani w lutym 2021 roku dopuścili się co najmniej 3 przestępstw przeciwko mieniu w Kowarach. Mają oni na koncie kradzież z włamaniem do mieszkania oraz dwa włamania do altanek. Ich łupem padło mienie o wartości blisko 2000 złotych.

Był to telewizor, narzędzia ogrodowe oraz inne drobne przedmioty. Ponadto 22-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonych w tej sprawie czynności odzyskali skradzione mienie.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz mężczyźni za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Znajdż nas na Facebooku

Szukasz FOTOGRAFA ?

IMG 20191021 002824

Tematy Pokrewne

 

Google+