Łupem padło mienie o wartości ponad 10 tysięcy złotych

Zatrzymany za serię włamań. Teraz odpowie za to przed sądem.

kajdanki1Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o serię kradzieży z włamaniem do samochodów i pomieszczeń gospodarczych w Jeleniej Górze i na terenie powiatu karkonoskiego. Jego łupem padło mienie o wartości ponad 10 tysięcy złotych. Przestępstw tych dopuścił się od grudnia ubiegłego roku do lutego bieżącego roku. Teraz odpowie za to przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 33-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o serię kradzieży z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, jeleniogórzanin ma na koncie przestępstwa przeciwko mieniu, których dopuścił się w Jeleniej Górze i na terenie powiatu karkonoskiego od grudnia ubiegłego roku do lutego 2021 roku. 33-latek ma na koncie co najmniej 9 kradzieży z włamaniem. Są to włamania do samochodów i pomieszczeń gospodarczych. Jego łupem padło paliwo, narty, akumulatory i inne przedmioty. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą ponad 10 tysięcy złotych.

Powiadomieni o włamaniach funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie osób, które się ich dopuściły. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 33-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych przestępstw.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają co stało się ze skradzionym mieniem. Niewykluczone, że mężczyzna ma na koncie więcej podobnych czynów.

Teraz mężczyzna za kradzieże z włamaniem odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze  

 
0 #1 Janusz z bloku 2021-02-13 00:26
Afera za 0,00014 Sasina?? :oops: :oops: :cry:
Cytować
 

Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Znajdż nas na Facebooku

Szukasz FOTOGRAFA ?

IMG 20191021 002824

Tematy Pokrewne

 

Google+