Zatrzymany za kradzieże sklepowe

P24 2834Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe. Ma on na koncie kradzieże w dyskontach spożywczych w Karpaczu. Jego łupem padł alkohol. Wartość skradzionego mienia oszacowano łącznie na blisko 1200 złotych. Teraz odpowie za to przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu ustalili, a następnie zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o kradzieże sklepowe.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany pod koniec października oraz w grudniu ubiegłego roku dopuścił się kradzieży w dyskontach spożywczych w Karpaczu. Jego łupem alkohol o łącznej wartości blisko 1200 zł.

Powiadomieni o kradzieżach policjanci rozpoczęli poszukiwanie mężczyzny, który dopuścił się tych kradzieży. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 36-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych przestępstw.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzieże odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

Znajdż nas na Facebooku

Szukasz FOTOGRAFA ?

IMG 20191021 002824

Tematy Pokrewne

 

Google+