Jesienne Targi Pracy

targipracyCentrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Jeleniej Górze, przy współpracy Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Kowarach, organizuje w dniu 28.10.2016 roku Jesienne Targi Pracy pod patronatem honorowym Marcina Zawiły – Prezydenta Miasta Jeleniej Góry

Jesienne Targi Pracy odbędą się w godzinach od 10:00 - 14:00 w hali Parku Sportowego Złotnicza.

Grupą docelową odbiorców są osoby poszukujące zatrudnienia i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Z myślą o młodych ludziach wchodzących po raz pierwszy na rynek pracy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w ramach wydarzenia planuje przeprowadzić także krótkie warsztaty z doradcami zawodowymi. Eksperci udzielą wielu praktycznych porad, jak przygotować się do skutecznego poszukiwania pracy i procesów rekrutacyjnych.

Do udziału w tegorocznym przedsięwzięciu zaproszono instytucje rynku pracy, a przede wszystkim pracodawców z lokalnego rynku pracy i spoza regionu, którzy prezentować będą oferty pracy z różnych branż i dziedzin.

Do tej pory swój udział w Targach Pracy potwierdziło około dwudziestu wystawców poszukujących pracowników w różnych zawodach od pracowników produkcji, spawaczy czy operatorów maszyn CNC, przez branżę gastronomiczną po fryzjerów, sprzedawców, trendsetterów. Nie zabraknie wystawców związanych z motoryzacją i elektroniką.

10. 00 – 10.25 uroczyste otwarcie Targów Pracy

10. 25 – 10. 45 prezentacja KARR „Instrumenty wsparcia absolwentów i osób bezrobotnych w ofercie KARR

10.45 – 14.00 prezentacje pracodawców

10.45 – 14.00 warsztaty „Ja na rynku pracy"

13.30 – 14.00 (Sala konferencyjna nr 10 Park Sportowy Złotnicza) panel dyskusyjny „Kształcenie zawodowe dla lokalnego rynku pracy;

13.55 – 14.00 Zakończenie Targów

Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

 

Google+