10 lat projektu „Moja Mała Ojczyzna"

10 lat projektu „Moja Mała Ojczyzna" już za nami, a wydaje się, że jeszcze tak niedawno sympatycy naszego regionu inaugurowali jego powstanie. Do dnia dzisiejszego w projekcie MMO – Sudety Zachodnie wzięły udział setki młodzieży ze szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Wielu z nich z dużym sentymentem wspomina wspólne wyjazdy i warsztaty. Podczas spotkań nawiązano całkiem sporo przyjaźni i nowych znajomości.


AAA 2872


W piątek 31.05.2019 w auli szkolnej Zespołu Szkół Ekonomiczno – Turystycznych w Jeleniej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie minionego dziesięciolecia. Z tej okazji wspierającym działalność Mojej Małej Ojczyzny wręczono pamiątkowe podziękowania. Dużo ciepłych słów i szczerych pochwał kierowano przede wszystkim pod adresem głównego koordynatora – nauczyciela Zespołu Szkół Ekonomiczno – Turystycznych w Jeleniej Górze – Katarzyny Pitery. Wszyscy obecni z przyjemnością delektowali się pięknie udekorowanym, zamówionym w hotelu Mercury specjalnie na tę okoliczność, jubileuszowym tortem.

W piątkowej uroczystości wzięło udział ponad 45 zaproszonych gości. Wśród nich nie zabrakło przedstawicieli władz miasta, samorządowców, ludzi kultury, dyrektorów szkół oraz zaangażowanych w rozwój projektu nauczycieli. Imprezę w auli szkolnej z pełnym profesjonalizmem, z wdziękiem i gracją obsługiwały uczennice klas hotelarskich ZSE-T w Jeleniej Górze.


Mówi Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak

 


Dodaj komentarz

Komentuj zgodnie z zasadami dodawania komentarzy Regulamin

Kod antyspamowy
Odśwież

 

Google+